Sotsiaalmeedia video teha ise või lasta teha?

2024

Sotsiaalmeedia video teha ise või lasta teha?

Küsimus, kas ise luua sotsiaalmeedia videoid või lasta neid teha professionaalidel, on üks, millega paljud ettevõtted silmitsi seisavad. Siin on mõned mõtted, mis võivad aidata otsust teha:

Ise tegemise eelised:

  • Mugavus ja kiirus: Ise videote loomine võib olla mugavam ja kiirem, eriti kui sul on juba olemas vajalikud oskused ja varustus.

  • Kulude kokkuhoid: Kui oled valmis õppima ja investeerima algmaterjali (nt kaamera, mikrofon) soetamisse ning tarkvarasse, võid pikas perspektiivis säästa kulutusi professionaalsete teenuste pealt.

  • Kontroll sisu üle: Oma videote loomisel säilitad täieliku kontrolli sisu üle, sealhulgas stiili, tooni ja ajakava üle.

Professionaalide kasutamise eelised:

  • Kvaliteet: Professionaalne videoteenuse pakkuja suudab pakkuda kõrgema kvaliteediga videosisu, kasutades kogemusi, oskusi ja kvaliteetset varustust.

  • Aeg ja ressursid: Kui sul on piiratud aeg või ressursid enda koolitamiseks ja videote tegemiseks, võib professionaalide kasutamine olla efektiivsem valik.

  • Ekspertnõu ja tagasiside: Professionaalid pakuvad mitte ainult teenust videote loomiseks, vaid ka väärtuslikku ekspertnõu ja tagasisidet, mis aitab sul paremini mõista oma sihtrühma, eesmärke ja parimaid tavasid sotsiaalmeedia turunduses.

Kokkuvõttes sõltub valik sellest, millised on sinu eesmärgid, ressursid ja oskused.

Kui sa soovid ise luua videoid aga puudub oskus siis Lakestream Media pakub koolitust teemal “Kuidas luua videosisu iPhonega” ning samal teemal on võimalus tellida konsultatsiooni teenust.